KODĖL MES?

Abipusį pasitikėjimą, komandos bendradarbiavimą ir nuolatinį tobulėjimą
laikome itin vertingomis savybės, todėl mūsų įmonė yra puiki vieta veržliems, smalsiems ir naujovėms atviriems profesionalams. Suteikiame vidinės karjeros galimybes ir investuojame į darbuotojų mokymus bei kvalifikacijos kėlimą ir mokame rinkoje konkurencingą atlygis.
Norite tapti mūsų didelės ir vieningos komandos dalimi? Pasikalbėkime!

Vertybėmis paremta įmonės kultūra

Priimdami sprendimus kasdienėje veikloje vadovaujamės įmonės vertybėmis, kurios paremtos profesionalumu ir dėmesiu tiek darbuotojams, tiek partneriams. Stengiamės palaikyti glaudžius ir pagarbius tarpusavio ryšius betarpiškos komunikacijos pagalba. Tokiu būdu pavyksta sėkmingai spręsti kylančius klausimus bei įvairius iššūkius čia ir dabar. Visa tai kuria vieningą ir stiprią komandą.

Augimas ir karjeros galimybės

Smalsumą, siekį tobulėti ir gilinti savo žinias laikome itin pagirtinomis savybėmis, todėl nuolat investuojame į darbuotojų kompetencijų ugdymą bei kvalifikacijų kėlimą. Visiems darbuotojams suteikiame lygiavertes galimybes augti ir siekti horizontalios ar vertikalios karjeros bet kurioje grupės įmonėje. Darbuotojų motyvacija ir iniciatyvumas niekada nelieka nepastebėtas ir tai ugdome kaip itin vertingas savybes. Komandoje taip pat laukiame ir studentų, norinčių atlikti praktiką ar vystyti savo karjerą.

Saugi darbo aplinka

Saugi darbo aplinka yra mūsų siekiamybė tiek darbo aikštelėje, tiek biure, todėl rūpinamės visų komandos narių darbo sauga ir gera savijauta. Į kiekvieną projektą žiūrime šiuolaikiškai ir skatiname pažangumą, tad suteikiame visus reikalingus įrankius ir priemones inovatyvių sprendimų vykdymui. Laimingi ir savo atliktais darbais bei jų kokybe patenkinti darbuotojai – mūsų įmonės ateitis.

Konkurencingas atlygis

Suprantame, kad darbe motyvaciją palaiko ne tik profesionali aplinka bei galimybės tobulėti, bet ir patrauklus atlyginimas. Siūlome konkurencingą darbo užmokestį, atitinkantį kiekvieno kompetencijas bei pasiekimus.

PRAKTIKOS
PASIŪLYMAI

Filtras

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *